čtvrtek 10. dubna 2014

Čo sa chystá

Ahojte. Tak už tu máme Apríl a  ja by som vás chcela informovať o zaujímavých akciách, ktoré by vám tento mesiac nemali uniknúť.Festival Evolution
Rozhodne by ste sa tam mali zastaviť. Každý si tam nájde niečo čo ho zaujíma, pretože je to v podstate 5 veľtrhov pod jednou strechou : BIOSTYL, ZDRAVÍ, ECOWORLD, ALTERNATIVA, INSPIRACE. Čaká na vás (teda na nás, lebo aj ja chystám:) bohatý program: workshopy, inšpirujúci ľudia, autogramiády, prednášky, zdravé potraviny, ochutnávky...
Cena vstupenky na jeden deň je 200 Kč,- 
Všetko to vypukne na Výstavišti  v Holešovicích, 11. 4. o 10:00 a potrvá celý víkend.  
Kto sa chystá?
Yves Saint Laurent
Do kín prišiel film, ktorý bude určite zaujímať nielen milovníkov módy. Ja sa ne tento film ešte len chystám, takže nemožem povedať či za to stojí alebo nie. Ale trailer sa mi páči a na film sa veľmi teším. Ak už ho niekto z vás videl, budem rada ak mi do komentárov napíšete ako sa vám páčil.
Antique
Veľtrh starožitností.  
Milujem starožitnosti a programy ako Válka skladů, Bitva o bagáž, Hvězdy zastavárny, atd.., sledujem pravidelne. Ak aj vy máte takú vášeň nemali by ste tento veľtrh vynechať. 
Koná sa 24. až 27. 4. na Novoměstské radnici. Vstupné je 90,- Kč.Vedeli ste o týchto akciách? Chystáte sa? 

1 komentář:

  1. Ách, Veľtrh starožitností - to bych si nechala líbit, jen kdybych bydlela trošičku blíž (asi o pár set kilometrů) Novoměstské radnici. ;-)
    Film YSL jsem viděla a odcházela jsem z kina s pocitem, že to stálo za to. Takže určitě si kup lístek a sladký popcorn a užij si filmovou podívanou. ;-)
    Vivi

    OdpovědětVymazat